6. Formaraton smo pospravili …

Vreme je zdržalo, celo idealno je bilo – edini moteči dejavnik je bil prah. Imeli smo se super, PDK boks je bil poln energije in prestali smo še eno družabno vzdržljivostno preizkušnjo (vsak s svojimi težavami, ampak na koncu smo bili vsi ‘kontenti’).

• Plesno društvo Kolesar – ULTRA: 3. mesto s 236 krogi (456,896 km)
  • Plesno društvo Kolesar – SUPER: 17. mesto s 86 krogi (166,496 km)
  • Plesno društvo Kolesar – MEGA: 34 krogov (65,824 km), ampak samo trije udarniki!

Med posamezniki Uroš kljub težavam ni razočaral in osvojil s 46 krogi končno 3. mesto (zmagovalec je postavil nov rekord s 52 krogi). Med ženskami pa je debitantka Alenka K. z 29 krogi (56,144 km) osvojila končno 11. mesto. Čestitke tudi vsem ostalim za odličen prispevek ekipam!

Najmlajši udeleženec PDK skupine je bil Denis (letnik 2005), ki je naredil kar 16 krogov! BRAVO, Denis!

Imeli smo se super-mega-ultra! Uradni rezultati so na spletni strani Timinga Ljubljana.

9 thoughts on “6. Formaraton smo pospravili …

1. Za nami je čudovit dan z dogodkom, kakršnih potrebujemo več. Lepo smo se imeli in zabavali, vsak je tekel, koliko je hotel(zmogel) in počival, kadar je hotel. V ospredju je bilo druženje in dobrodelnost. Lahko si pretekel ali prehodil le en krog, mogoče pa tudi petdeset, odločil si se sam. Počitek v našem boksu je bil prijeten, saj je bila miza ves čas bogato obložena.
    Spet sem se počutil kot takrat, ko smo še tekli na sladoled na Lom ali na klobaso na Pokojišče.
    Naj torej zaključim, tak tek je prava stvar, upam, da boste naslednjič z nami tudi tisti, ki ste tokrat ostali doma.
    Nace

2. Super je blu sam nama niso štel zadnjega kroga (barabe ,k se tolk mudi sklopt) pa sva šla ob praumu cajtu u zadnji krog 3 minute za nama so sklopl….:D matr sm jzn